GRY

piątek, 19 lutego 2016

STYCZEŃ- LUTY 2016 rok

Projekty plakatów wzywających do ochrony zwierząt.
Konkurs plastyczno-techniczny dla uczniów klas 0-III.

Cel konkursu:

* podejmowanie inicjatyw zmierzających do ochrony naturalnego
środowiska;
* rozpowszechnianie problemów ekologicznych;
* zapoznanie uczniów z ideą akcji charytatywnych;
* zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym;
* edukacja dzieci związana z wiedzą dotyczącą działalności SKO;
* inicjowanie wydarzeń związanych z popularyzacją oszczędzania;
* rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości
artystycznej dzieci.




























































sobota, 7 listopada 2015


,,PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDNOŚCI ”
W dniu 30 X 2015 roku, w naszej Szkole odbył się apel pod hasłem,, Październik miesiącem oszczędności” przygotowany przez opiekunów SKO. Uczniowie klasy I zaprezentowali krótki program artystyczny zachęcający do właściwego i umiejętnego gospodarowania nie tylko pieniędzmi, ale również wodą, energią, jedzeniem. Podczas uroczystości zostały wręczone upominki dla dzieci należących do SKO. Sponsorami nagród był Bank Spółdzielczy w Daleszycach oraz PKO Bank Polski Oddział 2 w Kielcach. Szkolna Kasa Oszczędności działająca przy ZSP w Daleszycach zachęca wszystkich do oszczędzania i udziału w konkursach organizowanych w bieżącym roku szkolnym.